VIDEO: To je paródia alebo to mysleli vážne?

n 30.3.2017 16:45 - Slovensko

Tak presne táto otázka sa objavila pod videom s názvom Slovakia All Stars - We Are The World (2017). Hurá! Potešili sme sa, že aj Slovensko už má svoju verziu tohto nádherného hitu, ktorý je sám o sebe určený na to, aby pomáhal. Potešili sme sa....až kým sme si video nepozreli... :-o

Skupina slovenských celebrít nahrala so šľachetným cieľom svojím výtvorom pomôcť jednu z najkrajších pesničiek aké kedy uzreli svetlo sveta. No nevedno ako k tomu došlo, ale celé sa to akosi vymklo spod kontroly.

Počet pozitívnych lajkov je viac ako desaťkrát nižší ako počet tých negatívnych... A to nezabrali ani hviezdy ako: Miro Noga, Štefan Skrúcaný, Tomáš Bezdeda, Twinsky, Marián Čekovský, Peter Marcin, Peter Cmorík a ďalší! Ale verte neverte ani celebrity ako Janko Kuric a teta Gizka!!! A to už je čo povedať.

Nuž komentáre pod skladbou sú neúprosné a tak je pravdepodobné, že bookemejkri čoskoro vypíšu stávky na to, kedy sa tvorcovia rozhodnú celé toto dielo stiahnúť z obehu...

Apropo, ak sa vám zdá, že sa vám rozchádza vo videu zvuk a obraz, žiadnu paniku. Chyba nie je vo vašom prijímači...  ;-)

 

ano, video: markíza.sk