VIDEO: Prvá dáma USA a basketbalisti Clevelandu dali "výzvu" priamo v Bielom dome!

n 11.11.2016 11:00 - Zahraničie

Mannequin Challenge je ďalšia "výzva" šíriaca sa na sociálnych sieťach, ktorej prepadajú študenti, zamestnanci, novinári, športovci a najnovšie aj politici.

Ide o novú zábavka, ktorá posledné dni zaplavuje sociálne média. Podstatou tejto zaujímavej “výzvy” je nerobiť nič. Ale paradoxne aj pri tom sa môžete poriadne narobiť!

Cieľ je jednoduchý - natočiť čo najzaujímavejšie video, čo najväčšej skupiny ľudí, ktorá "zmrzne" v určitých čo najdramatickejších pózach. Vznikli tak už napríklad videá zachytávajúce neveru, lúpež, zásah hasičov, akrobatické čísla či napríklad situáciu v nemocnici a dokonca aj pri pôrode.

Natočiť také video nemusí byť jednoduché. Veď si napríklad predstavte 21 tisícový dav ľudí, ktorý v istom momente "zmrzne". Áno, aj také niečo sa už tvorcom videí podarilo. Viac sa dočítate tu:

 

VIDEO: Nová zábavka Mannequin challenge ovládla už aj profesionálnych športovcov!

Basketbalisti a prvá dáma "zmrzli" spoločne

Basketbalistom Cleveladnu Cavaliers sa však podarila unikátny kúsok. Ovládli Biely dom!

Ako minuloroční šampióni NBA dostali pozvanie od prezidenta USA Baracka Obamu, ktorý ich včera prijal v Bielom dome. Nuž a chalani neváhali a natočili video Mannequin Challenge a to hneď aj s prvou dámou Michelle Obamovou.

Nuž za takýto výkon dávame palec hore!

 

ano, video: Facebook/Cleveland Cavaliers