Pri Štrkoveckom jazere Svěrák s "bratmi"

n 11.7.2016 10:44 - Bratislavský kraj

Tohtoročné Kultúrne leto v Ružinove so sebou prinieslo okrem bohatého hudobného programu v Parku Andreja Hlinku aj novinku v podobe bezplatného premietania filmov pod holým nebom.

Letné kino pripravila Mestská časť Ružinov a spoločnosť Cultus Ružinov, a.s..

Každý utorok

Má za sebou úspešný štart a pokračovať bude počas prázdnin každý utorok o 21:00 hod. v amfiteátri v Areáli hier Radosť pri Štrkoveckom jazere.

Atraktívna Svěrákova taktovka

Najbližšie premietanie tak bude 12. júla 2016. Na programe je česká rozprávka Tři bratři spod režisérskej taktovky Jana Sveřáka. Ide o príbeh o troch súrodencoch, ktorí sa vybrali do sveta na skusy, s cieľom nájsť si nevesty.

Pri svojom putovaní vstupujú do slávnych rozprávok, v ktorých ich čakajú prekvapenia, nástrahy a možno aj vytúžená láska.

Casablanca i storočný starček...

V júli sa návštevníci Letného kina v Ružinove môžu tešiť aj na jeden z najkultovejších hollywoodskych filmov všetkých čias- Casablanca, ako i na dobrodružnú komédiu s názvom Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol.

O tituloch augustového bezplatného premietania rozhodnú samotní návštevníci prostredníctvom ankety na známej sociálnej sieti koncom júla.

(byt), foto: (tasr)