Viac foto v galérii

Nestretli ste ich?

n 21.6.2016 10:17 - Hlohovec

Polícia pátra po dvoch mužoch. Nestretli ste ich?

Prvým z hľadaných mužov je 29 ročný Miroslav Mihálik zo Žlkoviec. Nezvestným je už od 10. júna, kedy vo večerných hodinách odišiel z domu. Odvtedy je miesto jeho pobytu neznáme. Celú situáciu pritom sťažuje fakt, že je pre mentálne postihnutie zbavený spôsobilosti.

Keď bol posledný raz videný, mal na sebe biele tričko s potlačou, modré tepláky a biele tenisky zn. Adidas. Muž je vysoký cca 165 cm, pevnejšej postavy, má hnedé oči a vlasy.

Matka zmiznutie nahlásila po 2 týždňoch

Avšak nie je jediným mužom, po ktorom v súčasnosti pátra polícia. Druhým z dvojice nezvestných je  41 ročný Jozef Jurča z Holíča. Z miesta trvalého bydliska odišiel v polovici mája  v skorých ranných hodinách. Odvtedy nemá jeho rodina o ňom žiadne správy.

Jeho nezvestnosť nahlásila jeho matka takmer o dva týždne od jeho zmiznutia. Jozef Jurča je 192 cm vysoký, plnoštíhlej postavy s prešedivenými vlasmi siahajúcimi po ramená. Keď bol posledný raz videný, mal na sebe oblečené modré rifľové nohavice, šedú pásikavú mikinu a zelené tričko s krátkym rukávom.

Ak by ste niektorého z mužov na fotografiách spoznali a vedeli by ste polícii pomôcť s ich vypátraním, neváhajte ju osloviť. Môžete to urobiť na telefónnom čísle 158, prípadne osobne, na ktoromkoľvek oddelení polície.

 

Text a foto: Adriána Kondlová