Krnáč, Dobrotka a Ikenna Paul Hillary v Skalici pokračovať nebudú

n 27.5.2016 11:57 - Skalica

Štvrtok 26. 5. 2016 sa v po obedných hodinách konala posezónna tlačová konferencia MFK Skalica, ktorú viedol generálny manažér Jozef Rosa.

Na začiatok vyjadril ešte raz poďakovanie trénerovi Hornému za jeho odvedenú prácu pre náš klub a ozrejmil, že p. Horným pri A mužstve skončil. K tejto téme podotkol, že zmeny sa neudejú len v realizačnom tíme, ale samozrejme aj v hráčskom kádri, kedy už teraz z istotou vieme, že hráči Krnáč, Dobrotka a Ikenna Paul Hillary pokračovať v našom klube ďalej nebudú.

Príprava sa začne 13. júna

Momentálne s ostatnými hráčmi, ktorý v Skalici pôsobili cez uplynulú sezónu rokujeme. Príprava A mužstva začne 13. 6. 2016, kde už bude známe meno nového trénera. Ďalší bod témy tlačovej konferencie bola téma výstavby a stavebných prác na našom štadióne, kde sa médiám predstavili novovybudované šatne, práce na novej tribúne, ktorá bude hotová v júli 2016 a bude mat kapacitu 1600 miest a v neposlednom rade ukážka prác na tréningovom ihrisku.

Sústredia sa na mládež

Ďalej sa spomenula naša mládež, v ktorej náš klub vidí potenciál a chce, aby mládež hrala najvyššie ligy v daných kategóriách mládeže a vytvorila sa tu silná základňa mládeže z ktorej by bolo možné potom vyberať a pracovať s mládežníkmi aj pri A mužstve.

Hráči majú mzdy vyplatené

Samozrejme sa Jozef Rosa vyjadril aj k téme, ktorá odznela v našom televíznom zápase s Trenčínom, kde komentátor p. Hlavena sa neprofesionálne vyjadril na tému toho, že v Skalici hráči nemajú vyplatené mzdy, čo samozrejme je nepravdivá informácia a Jozef Rosa túto vec absolútne odmietol a zamrzelo ho to, že ľudia, ktorí nepracujú v štruktúrach akéhokoľvek klubu a nevedia ako tieto veci v kluboch fungujú takto negujú prácu funkcionárov klubov na Slovensku. A uviedol na pravú mieru tohto tvrdenia  a jasne povedal, že naši hráči majú všetky mzdy riadne vyplatené.

(jv), www.mfkskalica.sk