Víkend v Piešťanoch si pre vás pripravý veľa zábavy. V jeho programe sa tentoraz nájde každý

n 27.5.2016 12:12 - Piešťany

Neviete, čo budete robiť počas tohto víkendu? Nechajte sa inšpirovať ponukou svojho mesta a vyrazte do centra na Cityfest. Začne sa už dnes.

Víkend prinesie do mesta prvý festival

 V piatok Citifest otvorí Everlong, ktorý si Námestie slobody podmaní od 17:00 do 18:30 hod. Po nich štafetu prevezme Hrana. Od 20:00 do 21:30 hod. bude zase pódium patriť českej pesničkárskej legende- v Piešťanoch sa zastaví Xindl X.

No zábava bude pokračovať aj po „záverečnej". Na scénu príde King Shaolin. Zdrží sa tu do 23:00 hod. Fandíte slovenskej hudbe? Príďte si pozrieť koncert Le Payaca, nebudete sklamaní. Na scéne si ich užiteje od 23:00 hod do 00:30 hod. Nestačí vám to? Vyčistite si hlavu aj po polnoci- s tímom The Paranoid. Večer sa skončí v zatiaľ neznámom čase.

Na svoje si prídu všetky generácie

Podobne to však bude aj v sobotu. Deň detí sa blíži a čo by bol bez pripomienky tohto, že mesto patrí aj im? Cityfest nebude výnimkou. Od 14:00 do 15:00 hod. tu na nich bude čakať Miro Jaroš a s ním aj veľa zábavy. Po ňom sa na scéne predstaví Viki a Klárika.

No a potom aj Malalata s horúcimi rytmami od 16:00 do 17:30 hod, ktorú na scéne vystrieda skupina Fuera fondo a to presne od 17:30 do 18:30 hod. Aj táto zostava je zárukou toho, že zábava bude pokračovať na rovnako rytmickej vlne.

Podvečer sa začne s Ewelin feat. Strespez, no o 19:30 už bude na scéne Kali. Nestačí vám to? Od 21:00 sa v Piešťanoch zastaví Walter Schnitzelson a o 22:30 ho vystrieda frontman českej legendy Lucie David Koller. Večer po polnoci uzavrie Billy Barman.

Nedeľa bude oddychová, ale nie prázdna. Od 15:00 o 18:00 hod. poteší Citifest aj staršiu generáciu, pre ktorú si pripravila program Dychová hudba Dubovanka. Vystrieda ich Edibles a od 20:00 dovtedy, dokedy vás na scéne budú baviť, vám ušné bubienky vymasíruje Coverage.

Na mamuty... Do múzea

Ak vám bude na námestí príliš horúco, môžete sa prísť schladiť do Vily Dr. Lisku, na novú expozíciu Balenologického múzea. Môžete si tu užiť výstavu Doba ľadová- mamuty a to aj s ilustráciami venovanými životu v nej. A potom vyraziť do prírody- posledný májový víkend bude priať rovnako láske ako návšteve prírody. Stačí sa nechať zlákať.

 

Text a foto: Adriána Kondlová