prípad vraždy v chatovej osade sa začína vyjasňovať

n 21.4.2016 11:08 - Hlohovec

Trnavská polícia je už na stope páchateľovi vraždy, ktorá otriasla v minulom roku Hlohovcom. Na jeho usvedčenie však bude potrebovať aj pomoc od občanov.

V pomerne čerstvej pamäti verejnosti zostal prípad obzvlášť brutálnej vraždy dvoch osôb v chatovej oblasti neďaleko Hlohovca. Práve tu sa stali obeťami zatiaľ neznámeho páchateľa.

V súčasnosti polícia má v tomto prípade už vytipovaných aj prvých podozrivých. K  usvedčeniu páchateľov, nakoľko polícia preveruje viaceré vyšetrovacie verzie, však môže pomôcť aj vaše svedectvo.

Brutálna vražda v chatovej osade otriasla verejnosťou

Ako to, za Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, uviedla Mária Linkešová, prípad dvojnásobnej vraždy sa udial v auguste minulého roka, pričom: „V chatovej oblasti Pod Šomodou (okr. Hlohovec) napadol dosiaľ neznámy útočník dve osoby, 62 ročnú ženu a 52 ročného muža, ktorým spôsobil niekoľko desiatok bodných a bodnorezných rán.“

Trnavská polícia v minulom roku vyšetrovala celkovo 5 prípadov vrážd, z ktorých sa jej doposiaľ podarilo vyšetriť 4 prípady. A aj v tom zatiaľ nedoriešenom  prípade však prebieha aktívne vyšetrovanie, ktoré môže už čoskoro viesť k stotožneniu páchateľov.

V prípade, že v tom polícii pomôžete poskytnutím informácií k prípadu, môžete tým skrátiť pobyt páchateľov na slobode. Polícii pre ich usvedčenie pomôže akákoľvek informácia, teda aj taká, ktorá sa vám môže javiť ako bezvýznamná. Neváhajte ju preto kontaktovať.

 

Text a foto: Adriána Kondlová