Ďalšie medzinárodné ocenenie pre Martin

n 12.4.2016 18:25 - Martin

V rámci medzinárodnej súťaže EuroCrest sú už 19 rokov vyhodnocované najlepšie internetové stránky miest, obcí a regiónov v Európe. Súťaž prebieha pod patronátom českého Združenia Zlatý erb v spolupráci s Európskou komisiou a európskymi IT projektami.

Víťazi súťaže boli vyhlásení v pondelok 4. apríla na 19. ročníku konferencie ISSS v Hradci Králové a to za prítomnosti miestopredsedu Senátu Parlamentu Českej republiky Přemysla Sobotku a nechýbalo medzi nimi ani mesto Martin.

„Webová stránka mesta, ktorú sme predstavili v roku 2014 je aj naďalej našou pýchou. Martinčania a návštevníci nášho mesta oceňujú, že na nej nájdu množstvo aktuálnych a dôležitých informácií a nesporne im uľahčujú život. Ďalšie ocenenie našej webovej stránky je dôkazom, že naša práca je kvalitná a prospešná,“ zhodnotil primátor mesta Martin Andrej Hrnčiar.

Informácie, aktivity a tipy

Cieľom súťaže EuroCrest je predovšetkým oceniť výnimočné projekty efektívneho využívania informačných technológií miestnej správy a samosprávy a tiež napomáhať k odovzdávaniu si vzájomných skúseností, čo nesporne vedie k zrýchleniu rozvoja služieb inštitúcií verejnej správy v Európe.

Webová stránka www.martin.sk je oficiálnou webovou stránkou mesta Martin, prostredníctvom ktorej mesto informuje svojich občanov a prezentuje svoje aktivity. V jednotlivých sekciách môžete nájsť užitočné informácie, ale tiež tipy na relax a zábavu.

Text a foto: martin.sk