Na námestie sa vracajú obľúbené trhy

n 23.3.2016 12:23 - Senica

Obľúbené Farmárske trhy sa po zimnej prestávke opäť vracajú na scénu. Na Námestí oslobodenia si budete môcť nakúpiť aj na Veľkú noc.

Po zimnej prestávke sa do srdca Senice opäť vracajú trhy plné chutí, vôní a výrobkov ponúkaných  miestnymi predajcami. Ich Mottom bude opäť čerstvosť, jedinečnosť a regionálnosť. Zelenú na nich totiž opäť dostanú poľnohospodári, pestovatelia a výrobcovia úžitkových a dekoratívnych predmetov z najbližšieho okolia.

Spoznajte regionálnych výrobcov

Mesto Senica sa týmto spôsobom snaží podporiť miestnych predajcov a zároveň vniesť do nakupovania osobnejšie vzťahy. Pri svojich nákupoch sa tak môžete dozvedieť viac o potravinách, ktoré skončia na vašom stole či sa poradiť o najvhodnejšom použití produktu. Ponuka bude opäť široká- ovocie, zelenina, medovníky,  domáce pečivo, mliekarenské či mäsové výrobky, med a veľa iného.

Vyjdite na chvíľu z reťazca

 Svoju premiéru mali 10. marca. Mesto Senica sa rozhodlo vyjsť v ústrety gazdinkám, preto presunulo deň konania trhov z utorka na záver týždňa. Tentoraz si budete môcť na trhoch nakúpiť vždy vo štvrtok v každom druhom týždni v mesiaci a to  v čase od 8:00 do 17:00 hod.Ich návštevou si tak môžete spestriť aj svoje veľkonočné nákupy.

 

Text a foto: Adriána Kondlová