Juniorky Stropkova natiahli víťaznú sériu

n 21.2.2016 11:53 - Stropkov

Volejbalistky juniorského tímu VK Cele Group Stropkov, podobne ako extraligistky Slávie EU Bratislava, predĺžili šnúru víťazstiev a sú stále v 1. lige východ nezdolané. Po dvojzápase s VK Kúpele Brusno natiahli sériu na 22 zápasov. Na konte majú 65 bodov a pomer setov 66:10.

Úvod patril Brusnu

Začiatok stretnutia sa niesol v znamení prevahy Brusna a pre domáce hráčky to bol akýsi štartovací set. Prehra v ňom ich však nepoložila a od tohto momentu to opäť režírovali Stropkovčanky. V ďalších troch setoch, aj napriek snahe Brusna klásť odpor, si už Stropkov víťazstvo nenechal ujsť.

Rovnaký scenár

V úvode druhého zápasu sa nanešťastie pre domáce zopakoval scenár predchádzajúceho. Prvý set im teda nepatril a do ďalšieho priebehu museli opäť vstúpiť s o to väčšou snahou. Ziskom nasledujúcich troch setov a tým aj ďalšej výhry v pomere 3:0 potvrdili svoju psychickú odolnosť a schopnosť nevzdať sa ani v takýchto momentoch.

Najbližšie si dievčatá zahrajú 5. marca v Spišskej Novej Vsi a doma sa predstavia 12. 3. v zápase proti družstvu Košíc.

(jv)

VK Cele Group Stropkov - VK Kúpele Brusno 3:1 (-12, 16, 14, 23), 3:1 (-18, 22, 10, 13)

Zostava Stropkova: K. Bodnárová,  D. Gondeková, I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová,  asistentka trénera S. Pariláková, tréner Maroš Šturák.