Rozlúčka so starým rokom víťazstvom

n 21.12.2015 12:30 - Sabinov

Na prvenstvo chýbajú hokejistom zo Sabinova už len štyri body. Posledný tohtoročný hokejový duel mal možnosť sledovať sabinovský fanúšik v sobotu 19. decembra. Sabinov hostil vedúceho súpera z Dolného Kubína. Mal tak možnosť priblížiť sa mu, čo sa mu aj podarilo.

Pred zaplneným hľadiskom predviedli oba tímy kvalitný hokej, po troch tretinách kde prvú tretinu ovládol domáci tím, druhú hosťujúci a tretia tretina bola vyrovnaná. Domáci s vedením o jeden gól sa tak mohli tešiť z ďalších troch vzácnych bodov. V novom roku Sabinovčania smeruje 6. januára do Ružomberku. Na domácom ľade ich fanúšik bude môcť opäť podporiť už 9. januára o 17:00h v zápase s Liptovským Mikulášom.

HK Sabinov Vs. MŠK Hviezda Dolný Kubín, 5:4 (3:1, 1:2, 1:1)

Góly, Sabinov: Lopáček 2x , Goffa 1x, Paulovský 1x, Skokan 1x

Góly, D.Kubín: Budaj 1x ,Hricko 1x ,Filka 1x, Divok 1x

Výsledky 15. kola 2. hokejovej ligy, základnej časti skupiny „A“ spolu s priebežnou tabuľkou vedúcich klubov:

HC Prievidza, prestávka

ŠHK Púchov Vs. HK Levice, kontumácia (nevyhovujúca ľad. plocha v Púchove)

HC 05 Banská Bystrica Vs. HK Bratislava 1:9 (1:4, 0:3, 0:2)

HK 96 Nitra Vs. HK Iskra Partizánske, 8:2 (3:1, 3:1, 2:0)

Tabuľka vedúcich klubov:

1. HK 96 Nitra, 32b.

2. HC Prievidza, 23b.

3. ŠHK Púchov, 22b.

Výsledky 15. kola 2. hokejovej ligy, základnej časti skupiny „B“ spolu s priebežnou tabuľkou vedúcich klubov: