Viac foto v galérii

Dopoludnie plné prekvapení pre naše detičky

n 11.12.2015 8:58 - Komárno

Predvianočný čas je plný tajomstiev, prekvapení a zážitkov najmä pre tých najmenších, ktorí netrpezlivo rátajú noci, kým príde Ježiško.

Je dokázané, že najmenší čakajú najnedočkavejšie. Aj preto tento adventný čas patrí im. Tým, ktorí navštevujú materské školy, predsa len uteká čas rýchlejšie možno práve preto, že sa učia neskutočné množstvo básní, riekaniek, tancov.

Chcú nimi prekvapiť Mikuláša, ktorý postupne navštívi všetky škôlky, aby si vypočul a videl, ako si krátia čas deti v škôlke, ako sa chystajú na stretnutie s ním.

Spievali a tancovali

Nepochybne aj preto, aby ich odmenil za celoročné poslúchanie, šikovnosť a aktivitu. Nebolo tomu inak ani tento rok, keď do Ekoškôlky na Kapitánovej ulici v Komárne zavítal tento dlhoočakávaný hosť a nechal sa prekvapiť výkonom detí, ktoré s radosťou a nadšením predviedli svoje umenie.

Spievali, recitovali, tancovali, ale hlavne prežívali jeho prítomnosť skutočne s napätím. Ale aký by to bol Mikuláš, keby sa im za ich úsilie neodmenil a nespríjemnil chvíle, ktoré spoločne strávili? Deti tak podostávali balíčky, pod stromčekom si našli hračky, skladačky, velikánsky bager a mnoho ďalších darčekov – jednoducho všetko, čo pod stromček patrí.

 

Text a foto: (eb)