Stropkovčanky stále bez prehry

n 7.12.2015 8:00 - Stropkov

Ani v dvojzápase 5. kola prvej volejbalovej ligy junioriek skupiny Východ stropkovské dievčatá nezaváhali a hoci prehrali tri sety, v celkovom súčte sa stali víťazkami tohto dvojsúboja.

Keďže sa stretli družstvá z 1. a 3. miesta očakávali sa vyrovnané súboje. V prvom sete prvého zápasu to na vyrovnaný súboj nevyzeralo, Stropkovčanky v ňom totiž dominovali. V ďalších to už bolo vyrovnanejšie, a tak  sa o výsledku prvého zápasu rozhodovalo v tajbrejku. V ňom si hostky zlepšenou hrou vytvorili náskok, ktorý udržali až do konca.

Stratili iba set

Druhý zápas už Stropkovčanky zvládli na výbornú, keď zaváhali iba v prvom sete. Obe stretnutia mali výbornú hernú kvalitu, čo ocenilo aj publikum v zaplnenej hale TU Košice. Ani na tomto stretnutí nechýbal fanklub VK Cele Group, ktorý dievčatám vytvoril domáce prostredie, za čo im hráčky srdečne ďakujú.

Najbližšie privítajú Hnúšťu

Pre priaznivcov klubu je tu možnosť zadovážiť si šály VK Cele Group, ktoré mali premiéru vo fanklube Stropkova v Košiciach. V nasledujúcom kole majú stropkovské juniorky voľno a s týmto rokom sa rozlúčia dvojzápasom, ktorý v domácej športovej hale odohrajú v sobotu 19. decembra. Ich súperom budú rovesníčky z Hnúšte. Začiatok prvého zápasu je o 11. hodine.

(ll), foto: archív klubu