Stolní tenisti prišli o víťazstvo

n 16.11.2015 8:00 - Medzilaborce

Stolní tenisti Medzilaboriec odohrali v piatej lige ďalší zápas. V stretnutí 6. kola doma remizovali s Lieskovcom 9:9. Počas celého zápasu vyhrávali, pred poslednými tromi dvojhrami 9:6, no tento náskok im nestačil.

O víťazstve Medzilaboriec/Čertižného A mohol rozhodnúť v poslednom zápase Salák proti Čurlejovi. Po dramatickom priebehu prehral 2:3. „Počas celého zápasu sme viedli, no nakoniec sme to do víťazného konca nedotiahli. Muraj vo všetkých stretnutiach viedol 2:0 a nakoniec prehral 2:3. Ak bodujú iba dvaja hráči, tak sa zápas nedá vyhrať,“ povedal Marián Mazanec.

Nešťastný zápas odohralo aj béčko, ktoré hostilo Dlhé nad Cirochou. Pred posledným zápasom bol stav 8:9. Remízu mohol vybojovať Roháč, ktorý však s Kohútom prehral 0:3. Béčko prehralo 8:10 a v tabuľke šiestej ligy mu patrí tretie miesto.

„Ak by dva zápasy neprehrali v piatich setoch, tak sa zápas mohol skončiť úplne iným výsledkom. Napríklad Gombita Pastýrom viedol 2:0 na sety a 7:1 a nakoniec zápas prehral,“ dodal Marián Mazanec.

(jv), foto: archív klubu